I. CZECH CHINCHILLA SHOW - INTERNATIONAL ( CCS) 

 pohary.jpg

Místo konání:  Pension U Kašpárků - Žďár 14, 294 12, Žďár u Mnichova Hradiště, okr. Mladá Boleslav

Posuzovatelé z EPVC: Manni Frank a asistent Michael Malchow

Výsledky:

Standard grey junior tmavé  
1. místo: A. Nowak PL

2. místo: A. Nowak PL

Standard grey junior světlé  
1. místo: ---

2. místo: ---

Standard grey tmavé 8+  
1. místo: A. Nowak PL 2. místo: A. Nowak PL

Standard grey svtlé 8+  
1. místo: L. a J. Czyź PL

2. místo: ---
Black velvet 8+  

1. místo: L. a J. Czyź PL

2. místo: V. Švarcová CZ

Ebony 8+  
1. místo: A. Gumuláková CZ 2. místo: ---

Ebon Beige - TAN   
1. místo: K. Křížová CZ 2. místo: ---

Homo beige  
1. místo: A. Nowak PL 2. místo: A. Nowak PL

Hetero beige  
1. místo: J. Šenfeld CZ 2. místo: ---

White Wilson/Silver  
1. místo: J. Zetek CZ 2. místo: L. Měsíčková CZ

Wilson ebony/velvet/mozaic  
1. místo: Ch. Heger A 2. místo: Ž. Vondráčková CZ

White violet/Sapphire/Blue diamond  
1. místo: K. Křížová CZ 2. místo: ---

Afro violet(ebony,velvet)  
1. místo: L. Měsíčková CZ 2. místo: M. Maršík CZ

Sapphire/Blue diamond (Ebony, Velvet) 
1. místo: M. Maršík CZ 2. místo: ---

Recesive White Lowe  
1. místo: L. Měsíčková CZ 2. místo: L. Šcislak CZ

Black Pearl  
1. místo: M. Maršík CZ 2. místo: J. Šenfeld CZ

Royal Persian Angora  
1. místo: L. Měsíčková CZ 2. místo: L. Šcislak CZ

CURLY Adult + Junior  
1. místo: K. Trzeciak PL 2. místo: L. Měsíčková CZ
   
Black velvet junior  
1. místo: L. Měsíčková CZ

 
Ebony (velvet) junior  
1. místo: V. Švarcová CZ

 
Beige (ebony/velvet) junior:  
1. místo: Ž. Vondráčková CZ

 
Pink White (evony/velvet) junior  
1. místo: M. Maršík CZ

 
White junior - světlé / tmavé (+ violet, sapphire, bd) 
1. místo: L. Měsíčková CZ

 

Afro violet (Ebony, Velvet) junior

 
1. místo: Ch. Heger A

 
Sapphire/Blue diamond (Ebony, Velvet) junior 
1. místo: Ž. Vondráčková CZ

 
Black Pearl junior  
1. místo: L. Bezděková CZ

 
Recesive White Lowe junior  
1. místo: J. Šenfeld CZ

 
Royal Persian Angora junior  
1. místo: Ch. Heger A  
   
Šampiona Standard grey junior:  A. Nowak PL
Šampiona Standard grey 8+:  Ludwika a Jan Czyź PL
   
Šampiona výstavy barevné mutace 8+ 1. místo: M. Maršík CZ
2. místo: K. Křížová CZ 3. místo: L. Měsíčková CZ

Šampiona výstavy barevné mutace junior 1. místo: Ž. Vondráčková CZ
2. místo: M. Maršík CZ

3. místo:  J. Šenfeld CZ

   
1.místo pro chovatele barevných mutací   L. Měsíčková CZ
2.místo pro chovatele barevných mutací  A. Gumuláková CZ
Toto ocenění je za 5 nejlépe bodovaných činčil v barevných mutacích 8+ (ADULT)

Výstavy se zúčastnilo: 
147 činčil od 21 vystavovatelů
z toho:
6 činčil od 1 chovatele z Rakouska
5 činčil od 1 chovatele z Německa
34 činčil od 6 ti chovatelů z Polska
102 činčil od 13 ti chovatelů z České Republiky
 
Hlavní sponzoři Výstavy jsou:

dajana.jpg

sedupa.jpg

zrava-mrskaeu-logo-1451474306.jpg

 

Dále sponzoři výstavy jsou:

pekarstvi.jpg

 

a team SO ČSCH: LENKA MĚSÍČKOVÁ
                           
ANNA GUMULÁKOVÁ
                           JITKA A JIŘÍ ŠENFELDOVI
                           
ŽANETA VONDRÁČKOVÁ
                           STANISLAV POHORSKÝ
                           PETRA JIRÁSKOVÁ
                           MICHAL MARŠÍK



DĚKUJEME :)

 Termín další české výstavy je 23. 3. 2019 - budeme vás informovat

CCS-Pozvánka10.18a.jpg

CCS-Pozvánka10.18EN.jpg      CCS-Pozvánka10.18ein.jpg   CCS-Pozvánka10.18PL.jpg

            KLIK EN                             KLIK DE                         KLIK PL